top of page

ÚCHVATNÁ DRUHÁ SÉRIE LOKIHO

Aktualizováno: 31. 1.Výtečné pokračování první série, které nastavilo vysokou laťku těm dalším. Loki, nechvalně proslulý bůh lsti a falše, se absolutně vymyká tomu, co jsme doposud viděli od samotného začátku čtvrté fáze v rámci nebezpečného multi-vesmíru. Je to své, je to samostatný ojedinělý a výjimečný projekt s vlastní vizáží a originalitou. Má to své prostředí, zajímavé kulisy a nacházeli se ve v sympatickým prostředím vzbuzující něco jiného, než Marvelovsky obvyklé.


Celkově má seriál skvělou režii, skvělé nápady, je to poutavé, zamotané s neskutečnou energii. Je to i díky hereckému obsazení, kdy si to Tom Hiddleston narámně užívá a jeho herectví je v tomhle víc než excelentní. Dává do toho všechen svůj potenciál. Člověka neskutečně baví chemie s jeho přítelem Mobiem, kterého hraje sympaťák Owen Wilson. Nesmím zapomenout ani na nové postavy jako je Ke Huy Quan nebo Jonathan Majors, kteří podpořili seriál svými skvělími výkony.


Přátelství je silným pilířem a pojítkem celého seriálu. Je to vážně chytře napsané a celkově seriál mě dávkoval emocemi. Jednotlivé vztahy fungují, má to charakteristický vývoj, postavy se rozvíjejí a posouvají, což mi dělalo radost. Celkově seriál není ani tak o akci, jako o dialozích, které tě vtáhnou do děje.


Když si vezmu postavu Lokiho napříč celým jeho působením v Marvel Universe, je až úžasné, kam se za tu dobu taková postava dostala, respektive posunula. Kam to dotáhla. Až na samotného krále času. Velkolepé zakončení boha.


Je to zatím nejlepší počin od dob, kdy vyšel Avangers Infitity War nebo End Game. Je to takové světýlko na konci tunelu upadajícího Marvel Universa, ale kvalitní projekty dělat jde. Loki je toho důkazem. 90 procent dámy a pánové

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page