top of page

POHLEDEM FANOUŠKA: OKTAGON 50

Aktualizováno: 3. 2.Oktagon pořádal jubilejní turnaj s pořadovým číslem 50. Kde jinde než v nejtvrdším městě Českérepubliky v Ostravě. Co víc jsme si mohli na konci roku přát, že? Dostali jsme dvě titulové bitvy,překvapivé sportovní výkony, nějaké zklamání, reakce fanoušku na dlouhotrvající trend na adresurozhodčích od samozvaných expertů, protože těch máme po celé ČR víc než dost. Nebojte, spadám tam také, protože si zde dovoluji vyjádřit svůj názor a jak bývá poslední dobrou zvykem, vnesu trochu té zlé krve mezi zápasníky.


Za mě si Oktagon jede svou party se skvělým týmem, který udržuje jasně nastavenou laťku určité kvality, které uspokojí fanouška. Osobně nemám problém si zaplatit PPV a podpořit tak organizaci a zápasníky. Já tím žiji a jsem moc rád, že máme organizaci takových rozměrů v evropském i světovém měřítku a co víc chceš, když slyšíš, že to je s českými kořeny, jako je Oktagon.


Je to prostě jedna velká jízda, a já nyní po turnaji 50. turnaji nebyl ničím překvapený, protože jsem dostal to, co jsem chtěl a od obrazovky jsem odcházel spokojen. Nemám zapotřebí někomu mazat med kolem huby, to jsou prosté fakta. Do toho spadá úplně všechno - od pořadů na Youtube přes velký posun na tiskovkách, PPV jede, celá show jede, prostě mě to baví.


Když se budu přiklánět k samotnému turnaji, mnoho neuspokojivých komentářů bylo zaměřeno na adresu k rozhodčím. Líbil se mi ironický komentář v titulovém zápase mezi Losenem a Nikem, kdy jeden uživatel na Instagramu napsal, že Voborník k ukončení zápasu běžel z Prahy. Za mě tento turnaj odkontrolovali celkem fajn, samozřejmě, tam chyby budou, ale musíme si uvědomit, že mají jen zlomek setiny na rozhodnutí s tohle budeme řešit ve světě MMA neustále.


Přivítali jsme jako fanoušci nové tváře v kleci, kteří si odbyli premiéru v Oktagonu a získávali si nové publikum. Mě třeba překvapil svým výkonem Stefano Catacoli proti oblíbenci Ostravy Janu Širokému. Měli jsme zde dvě titulové bitvy, které musely překvapit nejednoho fanouška. Hlavně připravenost Ronyho a dělostřelecká pecka od Keity okořenily turnaj do výšin. Dostali jsme rozměněného Magnora na drobné z automatu názvem Peňáz.


Maté Kertész odvrátil třetí porážku v řadě v bezchybném výkonu. Xaviér si jasně řekl o výzvu titulu ve váze do 93 kg. Dostaly jsme jsme další pokračování proma na zápas Terminátor vs Pirát. A v neposlední řadě zápas Kotalík vs Raška. Smutné zakončení, tak atraktivního fightu a doufám, že třeba tohle vytvoří novou rivalitu mezi těmito sportovci, protože na jejich adresu toho je ve fanouškovském sektoru napsané víc než dost. Za mě skvělý turnaj doprovázen ještě skvělejší atmosférou, která dodávala mě u obrazovek husí kůži.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page